68 m2 0 Dhoma 0 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

Shitet njësi 68m2

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr në shitje njësi me sip. 68 m2. Njësia ndodhet në rrugën e ‘Karafilave”. Prona është pjesë përbërëse e një ndërtese 9 katëshe (8 kate me papafingo dhe një kat bodrum) në zonën e Plazhit. Prona ndodhet 3.7 km në juglindje të qendrës së qytetit të Durrësit, 2 km në juglindje të Urës së Dajlanit. Pallati, pjesë e të cilit është prona, është 2.3 km larg nga mbikalimi tek Plepat. Pallati ndodhet 165 metra larg vijës bregdetare, 110 metra larg brezit të rërës.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e pronës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës