590 0 Dhoma 0 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

Shitet Njësi 590 m2, Diga e Liqenit, Tiranë

Diga e Liqenit

1,475,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje njësi me sipërfaqe 590 m2, në Digën e Liqenit, Tiranë. Njësia ndodhet në pjesën jugorete të qytetit të Tiranës, pozicionuar rreth 2.0 km nga qëndra, pranë Liqenit Artificial dhe në mes të Kopshtit Zoologjik dhe Botanik. Prona ndodhet pranë qëndrës tregtare të njohur si “PAM”, e cila shërben edhe si pikë referimi për zonën.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e kësaj prone deri në 90% të vlerës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës