54 m2 2 Dhoma 1 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

Shitet Njësi (Dupleks) 2 katësh, pranë Qafa e Pazarit, Gjirokastër

Rruga Zejtareve, Gjirokaster, Albania

39,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje dubleks me sipërfaqe 54 m2 të ndodhur pranë Qafës së Pazarit në Gjirokastër. Njësia është e organizuar si dubleks: 18 m2 kati përdhes dhe 36 m2 kati i dytë. Prona ndodhet rreth 200 metra nga sheshi “Çerçiz Topulli” dhe nga Bashkia Gjirokastër. Ambienti është i përbërë nga një dhomë dhe një tualet në katin përdhes dhe dy dhoma në katin e dytë.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e kësaj prone deri në 90% të vlerës.

Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës