• 20 m2
 • 0
 • 0
 • 0
24,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje ambient tregtar me  sipërfaqe 20 m2. Njësia ndodhet në katin e dytë, në ish-godinën e Fabrikës së Fermentimit, e cila është kthyer në qendër polifunksionale tregtare, administrative, etj (Flagship Center). Në anën veriore të pronës n...

Durrës, Albania View Map
Shitet dyqan 14 m2, Lagja 13, Plazh, Durrës
 • 14 m2
 • 0
 • 0
 • 0
11,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje njësi 14 m2 në Lagjen 13, Plazh, në qytetin e Durrësit. Prona është pjesë përbërëse e një ndërtese 9-katëshe në zonën e Plazhit. Ndodhet rreth 4 km në juglindje të qendrës së qytetit të Durrësit dhe 2 km në juglindje të Urës s...

Rruga Dhimitër Kraja, Durrës, Albania View Map
Shitet njësi 19 m2, Zonja Çurre, Tiranë
 • 18.7 m2
 • 0
 • 0
 • 0
22,400 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje njësi me sip. 19 m2. Prona ndodhet në një pallat të ri buzë rrugës “Zonja Çurre” Tiranë. Njësia ndodhet në një distancë rreth 100 metra larg nga Tregu Elektrik. Prona ka lidhje me rrugen “Mihal Grameno” dhe nëpermjet saj me un...

Rruga Zonja Çurre, Tiranë, Albania View Map
SHITUR – Garsoniere 35 m2, Kryemëdhenj, Kavajë
 • 35 m2
 • 1
 • 1
 • 0
11,500 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje apartament 35 m2, në Kryemëdhenj, Kavajë. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të banimit në një godinë me gjashtë kate. Ambjenti i brendshëm është i përbërë nga një dhomë, korridor, tualet dhe ballkon. Kuzhina ndodhet në të njëjt...

Rruga e Gjuzeve, Golem, Albania View Map