249 m2 3 Dhoma 2 Banjo 1 Garazh Printo këtë faqe

SHITUR – Apartament, Lagjja 15 Tetori, Fier

Rruga Kastriot Muço, Fier, Albania

Truall me sip. 249 m2, nga të cilat 249 m2 është ndërtesë (Kati përdhe i ndërtesës 2 katëshe) “Apartament” që ndodhet në Lagjen “15 Tetori”, Fier. Trualli dhe ndërtesa ndodhet rreth 1.3 km larg qendrës, në rrugën Kastriot Muco. Apartamenti është i përbërë nga tre dhoma gjumi, një dhome ndenje, dhoma e gatimit dhe ngrënies, korridor, dy tualete si dhe një ambjent në katin e ndërmjetëm. Prona pozicionohet pranë rrugës “Kastriot Muco” me akses të drejtpërdrejt me të.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e pronës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës