6,300 m2 0 Dhoma 0 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

Shitet Truall 6’300 m2, Adë, Fier

Adë, Fier

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr në shitje tokë truall, në fshatin Ade të komunës Frakull të Fierit. Trualli ka një sipërfaqe 6’300 m2 dhe ndodhet në jug të stacionit të pompimit të Ujësjellësit të qytetit të Fierit dhe të rrugës nacionale Levan – Tepelenë.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e pronës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës