Truall 1,730 m2 & Ndërtesë 3 Katëshe 465 m2 0 Dhoma 0 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

Shitet Truall 1,730 m2 dhe Ndërtesë 3 katëshe me sipërfaqe 465 m2 , në Rr. “Theodor Keko”, Tiranë

Tirana, Albania

700,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje truall me sipërfaqe 1,730 m2 dhe ndërtesë  3 katëshe me sipërfaqe 155 m2 për secilin kat. Prona ndodhet 110 m në jug të “Sheshit Shqiponja”, në rrugën “Teodor Keko” (Unaza e Re). Kati përdhe funksionon si njësi tregtare, i cili është i organizuar në 6 ambiente, një depo dhe hyrja e objektit. Kati i parë funksionon si Restorant, i cili është i organizuar në ambient shërbimi, kuzhina, tualet dhe zyrë. Kati i dytë funksionon si Hotel, ka katër dhoma dhe secila dhomë është e përbërë nga ballkon dhe tualet.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e kësaj prone deri në 90% të vlerës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës