3,000 m2 0 Dhoma 0 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

Shitet Tokë Arë 3’000 m2, Portëz, Fier

Portëz, Albania

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr në shitje truall të tipit Arë me sipërfaqe 3’000 m2, e cila ndodhet në akses të drejtpërdrejt me rrugën Naftëtarët, pjesë e aksit nacional Fier–Patos. Prona ndodhet në Komunën Portëz 1 km larg qendrës së tij. Ndodhet 2.4 km në jug-lindje të qytetit të Fierit. Prona është e lirë nga ndërtimet dhe me dokumenta të plota ligjore.

Ofrohen mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e kësaj prone.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës