68.97 m2 0 Dhoma 1 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

Shitet Njësi Tregtare 68.97 m2, në Rr. “Skënderbeu”, Sarandë

Sarandë, Albania

70,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje ambient tregtar me sipërfaqe 68.97 m2. Njësia ndodhet në katin përdhe të një godine 5 kate mbi tokë, rruga “Skënderbeu”, Sarandë. Prona pozicionohet në anën perëndimore të qytetit të Sarandës në largësi rreth 160 m në anën jugore të rrugës “Skenderbeu” dhe në largësi rreth 70 m në anën veriore të rrugës “Jonianët”. Prona gjithashtu ndodhet në afërsi të plazhit të qytetit në largësi rreth 100 m në vijë ajrore. Njësia është e përbërë nga një ambient i vetëm dhe tualeti.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e kësaj prone deri në 90% të vlerës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës