134 m2 0 Dhoma 0 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

Shitet Njësi Tregtare 134 m2, në Rr. Taulantia, Durrës

Rruga Taulantia, Durrës, Albania

195,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje ambient tregtar me sipërfaqe 134 m2. Njësia ndodhet në katin përdhe të një pallati 9-katësh. Prona ndodhet në adresën Rr. “Taulantia”, Pll. 9-katësh, njësia N-19, e cila ndodhet në pjesën Veri-Perëndimore të qëndrës së Durrësit, rreth 250 m në perëndim të Muzeut Arkeologjik, në zonën e Curilave,  Durrës. Prona përbëhet nga një hapësirë e vetme me një verandë, tualeti dhe ambiente ndihmëse.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e kësaj prone deri në 90% të vlerës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës