71 m2 0 Dhoma 0 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

Shitet njësi 71 m2

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr në shitjeNjësi me sipërfaqe 71 m2 dhe ndodhet në rrugëne ‘Karafilave”. Prona është pjesë përbërëse e një ndërtese 9 katëshe ( 8 kate me papafingo dhe një kat bodrum) në zonën e Plazhit 3.7 km në juglindje të qendrës së qytetit të Durrësit, 2 km në juglindje të Urës së Dajlanit. Pallati pjesë e të cilit është prona është 2.3 km larg nga mbikalimi tek Plepat. Pallati ndodhet 165 metra larg vijës bregdetare, 110 metra larg brezit të rërës.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e pronës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës