66 m2 0 Dhoma 0 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

Shitet njësi 66 m2, Lagjja 13, Plazh, Durrës

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje njësi me sipërfaqe 66 m2, në Lagjen 13, Plazh, Durrës. Njësia ndodhet në “Rrugën e Karafilave”, 4 km në juglindje të qytetit të Durrësit dhe 2 km në juglindje të Urës së Dajlanit. Plazhi ndodhet 140 metra në lindje të pronës dhe 60 metra në perëndim të rrugës dytësore Durrës – Kavajë.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e kësaj prone deri në 90% të vlerës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës