605 m2 0 Dhoma 0 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

Shitet njësi 605 m2, rruga Jakov Mile, Fier

Rruga Jakov Mile, Fier, Albania

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje Njësi 605 m2, në rrugën Jakov Mile në Fier. Prona ndodhet në katin e dytë nga toka e godinës së një pallati 11 katësh. Prona është e papërfunduar nga brenda dhe të jep mundësinë për ta përshtatur sipas kërkesave tuaja. Prona pozicionohet afër qendrës së qytetit dhe institucioneve administrative dhe arsimore. Rrugët kryesore dhe të brendshme të zonës janë të asfaltuara dhe në gjendje të mirë.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e prones.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës