276 m2 0 Dhoma 0 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

Shitet njësi 276m2

Rruga Ramiz Arianitasi, Fier, Albania

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje njësi shërbimi me sipërfaqe 276 m2 në lagjen Kryengritja e Fierit, në Fier. Pozicionohet në katin përdhes të një godine banimi 5 kate me 1 kat bodrum. Ndodhet 1.5 km në jugperëndim të qytetit të Fierit, si dhe 500 metra në jug të rrethrrotullimit ku kryqëzohet unaza e qytetit me rrugën nacionale Fier – Vlorë.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e pronës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës