35 m2 1 Dhoma 1 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

SHITUR – Garsoniere 35 m2, Kryemëdhenj, Kavajë

Rruga e Gjuzeve, Golem, Albania

11,500 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje apartament 35 m2, në Kryemëdhenj, Kavajë. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të banimit në një godinë me gjashtë kate. Ambjenti i brendshëm është i përbërë nga një dhomë, korridor, tualet dhe ballkon. Kuzhina ndodhet në të njëjtin ambjent me dhomën e ndenjes. Godina ku ndodhet apartamenti ndodhet paralel me aksin kombëtar “Durrës-Kavajë” dhe vetëm 450 metra larg detit.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e kësaj prone deri në 90% të vlerës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës