30 m2 0 Dhoma 0 Banjo 1 Garazh Printo këtë faqe

Shitet garazh 30 m2, Lagjja 13, Plazh, Durrës

Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje garazh me sipërfaqe 30 m2 në Lagjen 13, Apollonia – Plazh, Durrës. Garazhi ndodhet në katin nëntokë të një pallati 10-katësh. Pallati ndodhet 90 metra larg nga rruga Durrës – Plazh dhe rreth 1.6 km larg nga qendra e Durrësit dhe Stacioni i Trenit.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e kësaj prone deri në 90% të vlerës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës