78.3 m2 0 Dhoma 0 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

Shiten bodrume 46 m2 dhe 78 m2, Lagjja 13, Plazh, Durrës

Rruga Dhimitër Kraja, Durrës, Albania

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje dy bodrume me sipërfaqe 46 m2 dhe 78 m2, në Lagjen 13, Plazh, Durrës. Bodrumet ndodhen në “Rrugën e Karafilave”, rreth 4 km në juglindje të qytetit të Durrësit dhe 3 km në juglindje të Urës së Dajlanit. Plazhi ndodhet 140 metra në lindje të pronave.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e kësaj prone deri në 90% të vlerës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës