14 m2 0 Dhoma 0 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

Shitet dyqan 14 m2, Lagja 13, Plazh, Durrës

Rruga Dhimitër Kraja, Durrës, Albania

11,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje njësi 14 m2 në Lagjen 13, Plazh, në qytetin e Durrësit. Prona është pjesë përbërëse e një ndërtese 9-katëshe në zonën e Plazhit. Ndodhet rreth 4 km në juglindje të qendrës së qytetit të Durrësit dhe 2 km në juglindje të Urës së Dajlanit.
Pallati ndodhet 165 metra larg vijës bregdetare. Ka sipërfaqe të përshtatshme për zyra dhe ambjente tregtare.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e kësaj prone deri në 90% të vlerës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës