100 m2 0 Dhoma 1 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

Shitet njësi 100 m2, rruga “Shyqyri Ishmi”, Tiranë

Rruga Shyqyri Ishmi, Tirana, Albania

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje njësi me sipërfaqe 100 m2 në rrugën “Shyqyri Ishmi”, Tiranë. Prona ndodhet në një godine
banimi me 9 kate mbi tokë dhe 1 kat nëntokë. Eshtë e përbërë nga një ambient shërbimi dhe një tualet. Ndodhet rreth 50 metra larg nga Xhamia e Tabakëve, buzë rrugës dytësore në një zonë të populluar me aktivitete të ndryshme tregtare.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e kësaj prone deri në 90% të vlerës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës