80.71 m2 1 Dhoma 2 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

Shitet Apartament 80.71 m2, Sarandë

Rruga Skënderbeu, Sarandë, Albania

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr në shitje apartament me sipërfaqe 80.71 m2 në Sarandë. Apartamenti është i përbërë nga një
sallon me sipërfaqe të bollshme, një dhomë gjumi, 2 tualete dhe një ballkon me orientim nga lindja. Ndodhet në katin e 5 të një pallati të ri 8 katësh në Rrugën “Skënderbeu” pranë Parkut “Miqësia” në qendër të qytetit të Sarandes. Apartamenti është i përshtatshëm për banim por edhe për ambjente zyrash për shkak të vendodhjes në një zonë qendrore dhe pjesë e një Godine e cila funksionon si qendër biznesi dhe banimi

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e kësaj prone.

Te interesuarit duhet te paraqiten prane cdo dege te Bankes per te marre informacionin e nevojshem per paraqitjen e ofertes. Ofertat duhet te paraqiten me shkrim. Ofertuesit duhet te derdhin 10 % te cmimit te mesiperm ne nje llogari te tyren prane Bankes. Kjo shume do te kthehet sipas rregullave te ankandit qe gjenden prane cdo dege te Bankes.

Per me shume informacion kontaktoni ne Nr. Cel.  +355 694079635

Vendodhja e Pronës