76 m2 1 Dhoma 1 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

Shitet Apartament 76 m2 në Golem, Kavajë

Bulevardi i Palmave, Golem, Albania

23,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje një apartament (1+1), me sip. 76 m2 i ndodhur në Golem, Kavajë. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një godinë 4 katëshe në një kompleks rezidencial. Apartamenti është i përbërë nga një dhomë dite dhe kuzhinë, dhomë gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti ndodhet 180 metra larg nga Hotel “Onufri”, dhe 900 metra larg rreth rrotullimit të Golemit. Prona ndodhet 220 metra në perëndim të aksit nacional Durrës – Kavajë.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e pronës.

Të interesuarit duhet të paraqiten pranë cdo degë të bankës për të marrë informacionin e nevojshëm për paraqitjen e ofertës. Ofertat duhet të paraqiten me shkrim brënda datës 29 Dhjetor 2017 ora 12:00. Ofertuesit duhet të derdhin 10 % të cmimit të mësipërm në një llogari të tyren pranë Bankës. Kjo shumë do të kthehet sipas rregullave të ankandit që gjënden pranë cdo degë të Bankës.

Vendodhja e Pronës