73 m2 2 Dhoma 1 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

SHITUR – Apartament 73 m2, Lagjja Granicë, Gjirokastër

Rruga Reshat Kokalari, Gjirokaster, Albania

Banka Amerikane e Investimeve Sha, nxjerr për shitje apartament me sipërfaqe 73 m2 në lagjen Granicë të Gjirokastrës. Prona ndodhet në rrugën “Reshat Kokalari’’ Gjirokastër. Prona ndodhet në katin e shtatë të një godine me 7 kate. Apartamenti është 2+1 dhe është i ndarë në një ambjent ditë, një ambjent gatimi dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, nje korridor lidhës, dy ballkone dhe një tualet.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e pronës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës