73.5 m2 2 Dhoma 1 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

SHITUR: Apartament 74 m2 në Plazh, Durrës

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

25,500 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje apartament me sipërfaqe 74 m2, në rrugën “Pavarësia”, Plazh, Durrës. Prona ndodhet buzë rrugës kryesore të Plazhit rreth 6 km larg qendrës së qytetit të Durrësit dhe rreth 7.5 km në veri të zonës së Golemit. Ambjentet e brendshme të apartamentit përbëhen nga dy dhoma gjumi, një sallon ndenjeje, korridor, tualet dhe ballkon.

 

 

Vendodhja e Pronës