67 m2 2 Dhoma 1 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

SHITUR: Apartament 67 m2, Rr. “Don Bosko”, Tiranë

Rruga Don Bosko, Tiranë, Albania

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje apartament me sipërfaqe 67 m2, e ndodhur në rrugën “Don Bosko”, Tiranë. Apartamenti është i përbërë nga dy dhoma gjumi, një sallon dhe një tualet. Ndodhet në katin e dytë të një ndërtese 5-katëshe ekzistuese. Ka distancë rreth 1 km nga rreth-rrotullimi i “Zogut të Zi” dhe pranë Televizionit “Vizion Plus”.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e kësaj prone deri në 90% të vlerës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës