67 m2 1 Dhoma 1 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

SHITUR: Apartament 67 m2, rruga e Spitalit, Vlorë

Vlorë, Albania

19,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje apartament me sipërfaqe 67 m2 në Vlorë. Apartamenti është i përbërë nga një sallon ndenjeje, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e 7 të një pallati të ri në Rrugën e Spitalit dhe ka orientim veri – lindje.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e kësaj prone deri në 90% të vlerës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës