65.4 m2 1 Dhoma 1 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

SHITUR: Apartament 65.4 m2 ne Rr.”Konferenca e Pezes”, Fier

Fier, Albania

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr në shitje apartament me sipërfaqe65.4 m2 në Fier. Apartamenti është i përbërë nga një sallon me sipërfaqe të bollshme, një dhomë gjumi, 1 tualete dhe një ballkon. Ndodhet në katin e 9 të një pallati të ri 10 katësh në Rrugën “Konferenca e pezes” pranë Pedonales se qytetit të Fierit.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e kësaj prone.

 

Vendodhja e Pronës