54 m2 1 Dhoma 1 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

SHITUR: Apartament 54 m2, Lushnjë

Lushnjë, Albania

10,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje apartament me sipërfaqe 54 m2, në lagjen “L. Dhamo”, Lushnjë. Pallati ndodhet në një distancë rreth 450 metra nga qendra e qytetit të Lushnjës. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues parafabrikat dhe ka orientim lindje perëndim.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e kësaj prone deri në 90% të vlerës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës