174 m2 3 Dhoma 2 Banjo 1 Garazh Printo këtë faqe

SHITUR – Apartament 174 m2, Selitë, Tiranë

Rruga Gjin Gjergji, Tiranë, Albania

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje apartament 174 m2, tre dhoma dhe një kuzhinë e cila ndodhet në katin e dytë të një godine me 4 kate. Apartamenti gjendet në rrugën “Mentor Xhemali” dhe ndodhet në zonën e Selitës, Tiranë dhe 500 metra larg Qendrës Tregtare “Kristal”. Aksesi për në rrugë mundësohet nëpërmjet anës lindore dhe perëndimore të ndërtesës.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e kësaj prone deri në 90% të vlerës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës