150 m2 2 Dhoma 1 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

SHITUR: Apartament 150 m2 ne Rr. “Konferenca e Pezes”, Fier

Fier, Albania

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr në shitje apartament me sipërfaqe 150 m2 në Fier. Apartamenti është i përbërë nga një sallon me sipërfaqe të bollshme,  dhoma gjumi, 1 tualete dhe një ballkon qe rrethon te treja anet e apartamentit. Apartamenti ka mundesi te adaptohet ne me shume dhoma. Ndodhet në katin e 10 të një pallati të ri në Rrugën “Konferenca e Pezes” pranë Pedonales se qytetit të Fierit.

Ofrohet mundesi financimi nga ABI Bank per blerjen e prones.

Per me shume info mos hezitoni te na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës