2 Dhoma 1 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

SHITUR – Apartament 115.2 m2, Rr. Mihal Grameno, Tiranë

Rruga Mihal Grameno, Tirana, Albania

Banka Amerikane e Investimeve sh.a nxjerr për shitje apartament 115.2 m2, i ndodhur në katin e gjashtë të një pallati të ri në Rr. Mihal Grameno. Pallati ku ndodhet apartamenti ka një distancë 650 metra larg fillimit të Rrugës së Elbasanit.
Apartamenti është i përbërë nga dy dhoma gjumi, një sallon, tualet dhe ballkon, me orientim jug – perëndim.
Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e kësaj prone.
Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës