52 m2 & 48 m2 0 Dhoma 0 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

Shitur – Dy njësi me Sip. Totale 106 m2

Kryemëdhenj, Albania

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr në shitje 2 njësi shërbimi në Kryemëdhenj të Komunës Golem të Kavajës. Njësitë kanë sipërfaqe 58 m2 dhe 48 m2 dhe kanë orientim veri lindje dhe veri perëndim. Pronat ndodhen në katin përdhes të një godine 5 katëshe, brenda një kompleksi rezidencial. Ky kompleks ndodhet 1 km larg mbikalimit të hyrjes së fshatit Golem, 120 metra larg rrugës dytësore të zonës dhe 280m larg nga bregdeti.

Ofrohen mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e kësaj prone.

Për me shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës