85 m2 0 Dhoma 0 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

SHITUR – Bodrum 85m2, Selitë, Tiranë

Rruga Rexhep Pinari, Tiranë, Albania

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje bodrum me sipërfaqe 85 m2 ndodhur në Selitë, Tiranë. Prona është e ndodhur në katin përdhes të një pallati 6-katësh. Është e përbërë nga dy ambiente të veçanta ku secili ka mbyllje me qepen. Pallati ku ndodhet objekti ndodhet rreth 3.6 km nga qendra e kryeqytetit. Prona ka distancë rreth 2 km në jugperëndim të Stadiumit “Selman Stermasi” dhe ka akses të drejtpërdrejtë me rrugët “Nikolle Kazazi” dhe “Rexhep Pinari”.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e kësaj prone deri në 90% të vlerës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës