97.4 m2 2 Dhoma 1 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

Shitet – Apartament 106.4 m2 në Korçë

Korçë, Albania

26,000 

Shitet apartament me  sipërfaqe 97.4 m².

Prona pozicionohet në katin e fundit të një pallati me shtatë kate mbi tokë. Ajo ndodhet në L.Bllokun e Sportit, rreth 200m nga Blv “Rilindasit”. Në shkallën ku pozicionohet prona ka tre apartamente në kat. Zona është e zhvilluar me të gjitha shërbimet dhe me dalje të shpejtë në unazë dhe në qendër të qytetit.

Apartamenti ka drejtim Jug-Lindje.

Përbërja e pronës : Ambient ndenje dhe kënd gatimi+ korridor + 2 dhoma gjumi + 1 tualet + 1 ballkon + 1 verandë

Apartamenti ka orientim nga Jugu dhe pamje nga fushat sportive.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës