55 m2 2 Dhoma 1 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

SHITUR: Apartament 55 m2, rruga “Qemal Stafa”, Tiranë

Rruga Qemal Stafa, Tiranë, Albania

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje apartament me sipërfaqe 55 m2 në rrugën “Qemal Stafa”, Tiranë. Apartamenti është i përbërë nga një dhomë gjumi, një dhomë dite, tualet dhe korridor. Zona e pronës njihet si “Varri i Bamit” dhe është rreth 2.3 km larg nga Sheshi “Skënderbej”.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e kësaj prone deri në 90% të vlerës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës