113.5 m2 2 Dhoma 2 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

Apartament 113.5 m2 në Gjirokastër

Gjirokaster, Albania

40,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje apartament me  sipërfaqe 113.5 m2. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me shtatë kate mbi tokë në lagjen “18 Shtatori”, në qëndër te Gjirokastrës pranë stadiumit “Subi Bakiri”. Në anën veriore të pronës në një distancë rreth 80 m ndodhet Universitet “Eqerem Çabej” dhe në veri-lindje të pronës në distancë në vijë ajrore rreth 350 m ndodhet Komisariati i Policisë, më pas në distancë rreth 450 ndodhet gjykata e rrethit si dhe spitali rajonal. Apartamenti është i organizuar në: soxhorno, korridor, dhomë ngrënie dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e kësaj prone deri në 90% të vlerës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës