119.48 m2 0 Dhoma 0 Banjo 0 Garazh Printo këtë faqe

Shitet Dyqan 119.48 m2, Linze, Tirane

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr në shitje ambient shërbimi (njësi) të Fresku, Tiranë. Prona është pjesë përbërëse e katit përdhes të një pallati 7 kate me papafingo dhe 2 kate parkim nëntokë. Pallati ndodhet tek rruga “Muhamet Deliu”. Prona ndodhet 700 metra në verilindje të Restorant Freskut. Ambienti i shërbimit ndodhet në katin përdhes dhe ka sipërfaqe 119.48 m2.

Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për blerjen e pronave.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Vendodhja e Pronës