Shitet Njesi 50 m2, Rr. “Thanas Ziko”, Tirane
 • 50 m2
 • 0
 • 1
 • 0
55,000 

Prona Njesi me sipërfaqe totale 50 m2 është e përbërë nga një ambjent i brendshëm i aksesueshëm nga 2 hyrje me qepen metalik dhe një tualet të brendshëm. Ndodhet rreth 950 metra larg qendrës së qytetit, ne anën verilindore të Sheshit Skënderbej. Pallati 6 katësh në katin pë...

Rruga Thanas Ziko, Tirana, Albania View Map
Shitet Dyqan 119.48 m2, Linze, Tirane
 • 119.48 m2
 • 0
 • 0
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr në shitje ambient shërbimi (njësi) të Fresku, Tiranë. Prona është pjesë përbërëse e katit përdhes të një pallati 7 kate me papafingo dhe 2 kate parkim nëntokë. Pallati ndodhet tek rruga “Muhamet Deliu”. Prona ndodhet 700 metra në verilin...

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania View Map
Shiten njësi me siperfaqe te ndryshme, Rr. “Zonja Çurre”, Tiranë
 • 0
 • 0
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje njësi me siperfaqe 52 m2, 46 m2, 23 m2 dhe 25 m2. Pronat ndodhet në një pallat të ri buzë rrugës “Zonja Çurre” Tirane dhe në një distance rreth 100 metra larg nga Tregu Elektrik. Pronat kane lidhje me rrugen “Mihal Grameno” dhe ...

Rruga Zonja Çurre, Tiranë, Albania View Map
Shitet njësi 19 m2, Zonja Çurre, Tiranë
 • 18.7 m2
 • 0
 • 0
 • 0
22,400 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje njësi me sip. 19 m2. Prona ndodhet në një pallat të ri buzë rrugës “Zonja Çurre” Tiranë. Njësia ndodhet në një distancë rreth 100 metra larg nga Tregu Elektrik. Prona ka lidhje me rrugen “Mihal Grameno” dhe nëpermjet saj me un...

Rruga Zonja Çurre, Tiranë, Albania View Map
SHITUR – Njësi 69 m2, Rr. e Kavajës, M.Mame, Tiranë
 • 69 m2
 • 0
 • 1
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve, nxjerr për shitje njësi (dyqan) me sipërfaqe 69 m2 dhe adresë në Rrugën e Kavajës, të “Ish Fabrika e Përpunimit të Drurit – Misto Mame”. Njësia ndodhet në katin përdhes të një godine 3-katëshe që ndodhet 270 metra larg “Universal Hospital T...

Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania View Map
Shitet Ambjent Shërbimi 465 m2, Linzë
 • 465 m2
 • 0
 • 0
 • 0
375,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje ambjent tregëtar me sipërfaqe 465 m2 ndodhet buzë rrugës kryesore në zonën e Linzës, në Tiranë, 20 metra larg Bar “Fresku” dhe 4 km larg qendrës së Tiranës. Të dyja njësitë ndodhen në katin përdhe të ndërtesës dhe të pozi...

Linzë, Albania View Map
 • 1
 • 2