Shitet njësi 119m2
 • 119 m2
 • 0
 • 0
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje njësi shërbimi me sipërfaqe 119 m2 në lagjen Kryengritja e Fierit, në Fier. Pozicionohet në katin përdhes të një godine banimi 5 kate me 1 kat bodrum. Ndodhet 1.5 km në jugperëndim të qytetit të Fierit, si dhe 500 metra në jug të ...

Rruga Ramiz Arianitasi, Fier, Albania View Map
Shitur – Dy njësi me Sip. Totale 106 m2
 • 52 m2 & 48 m2
 • 0
 • 0
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr në shitje 2 njësi shërbimi në Kryemëdhenj të Komunës Golem të Kavajës. Njësitë kanë sipërfaqe 58 m2 dhe 48 m2 dhe kanë orientim veri lindje dhe veri perëndim. Pronat ndodhen në katin përdhes të një godine 5 katëshe, brenda një kompleksi...

Kryemëdhenj, Albania View Map
Shitet Dyqan 119.48 m2, Linze, Tirane
 • 119.48 m2
 • 0
 • 0
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr në shitje ambient shërbimi (njësi) të Fresku, Tiranë. Prona është pjesë përbërëse e katit përdhes të një pallati 7 kate me papafingo dhe 2 kate parkim nëntokë. Pallati ndodhet tek rruga “Muhamet Deliu”. Prona ndodhet 700 metra në verilin...

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania View Map