SHITUR: Apartament 67 m2, rruga e Spitalit, Vlorë
 • 67 m2
 • 1
 • 1
 • 0
19,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr në shitje apartament me sipërfaqe 67 m2 në Vlore.

Vlorë, Albania View Map
SHITUR: Apartament 65.4 m2 ne Rr.”Konferenca e Pezes”, Fier
 • 65.4 m2
 • 1
 • 1
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr në shitje apartament me sipërfaqe65.4 m2 në Fier. Apartamenti është i përbërë nga një sallon me sipërfaqe të bollshme, një dhomë gjumi, 1 tualete dhe një ballkon. Ndodhet në katin e 9 të një pallati të ri 10 katësh në Rrugën “Konferenca e p...

Fier, Albania View Map
SHITUR: Apartament 67 m2, Rr. “Don Bosko”, Tiranë
 • 67 m2
 • 2
 • 1
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve shet Apartament me sipërfaqe 67 m2, e ndodhur në Rr. “Don Bosko”, Tiranë.

Rruga Don Bosko, Tiranë, Albania View Map
SHITUR – Apartament 73 m2, Lagjja Granicë, Gjirokastër
 • 73 m2
 • 2
 • 1
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve Sha, nxjerr për shitje apartament me sipërfaqe 73 m2 në lagjen Granicë të Gjirokastrës. Prona ndodhet në rrugën “Reshat Kokalari’’ Gjirokastër. Prona ndodhet në katin e shtatë të një godine me 7 kate. Apartamenti është 2+1 dhe është i ndarë në n...

Rruga Reshat Kokalari, Gjirokaster, Alba... View Map
Apartament për shitje 70.5 m2, Rr. Sadik Zotaj, Vlorë
 • 70.5 m2
 • 2
 • 1
 • 0
25,000 

Banka Amerikane e Investimeve hap ankandin per shitjen e pasurise se llojit apartament 2 + 1 me sipërfaqe 70.5 m2. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues në Rrugën Sadik Zotaj, në Vlorë. Apartamaneti ka punime cilësore në rafiniturat e brendshme dhe një oxhak të...

Rruga Sadik Zotaj, Vlorë, Albania View Map
Shitur – Apartament 76 m2 në Golem, Kavajë
 • 76 m2
 • 1
 • 1
 • 0
23,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje një apartament (1+1), me sip. 76 m2 i ndodhur në Golem, Kavajë. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një godinë 4 katëshe në një kompleks rezidencial. Apartamenti është i përbërë nga një dhomë dite dhe kuzhinë, dhomë gjumi, tual...

Bulevardi i Palmave, Golem, Albania View Map
SHITUR: Apartament 74 m2 në Plazh, Durrës
 • 73.5 m2
 • 2
 • 1
 • 0
25,500 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje apartament me sipërfaqe 74 m2, në rrugën “Pavarësia”, Plazh, Durrës. Prona ndodhet buzë rrugës kryesore të Plazhit rreth 6 km larg qendrës së qytetit të Durrësit dhe rreth 7.5 km në veri të zonës së Golemit. Ambjentet e brendshme t...

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania View Map
Shitur – Apartament 65 m2, Plepa, Durrës
 • 65.4 m2
 • 2
 • 1
 • 0
25,000 

Banka Amerikane e Investimeve shet Apartament me siperfaqe 65.4 m2, e ndodhur prane Pistes “Iliria”.

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania View Map