SHITUR: Apartament 65.4 m2 ne Rr.”Konferenca e Pezes”, Fier
 • 65.4 m2
 • 1
 • 1
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr në shitje apartament me sipërfaqe65.4 m2 në Fier. Apartamenti është i përbërë nga një sallon me sipërfaqe të bollshme, një dhomë gjumi, 1 tualete dhe një ballkon. Ndodhet në katin e 9 të një pallati të ri 10 katësh në Rrugën “Konferenca e p...

Fier, Albania View Map
Shitet Apartament 80.71 m2, Sarandë
 • 80.71 m2
 • 1
 • 2
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr në shitje apartament me sipërfaqe 80.71 m2 në Sarandë. Apartamenti është i përbërë nga një sallon me sipërfaqe të bollshme, një dhomë gjumi, 2 tualete dhe një ballkon me orientim nga lindja. Ndodhet në katin e 5 të një pallati të ri 8 katësh n...

Rruga Skënderbeu, Sarandë, Albania View Map
SHITUR – Apartament 66 m2 & Garazh 30 m2, Sarandë
 • 66.3 m2
 • 2
 • 1
 • 1
35,000 

Banka Amerikane e Investimeve shet Apartament 66.3 m2 dhe një Garazh 30 m2, të ndodhur në Lagjen Nr. 4, Rr. Ismail Qemali, Pall. 6, Shk.1 Ap. Nr. 3, Sarandë.

Rruga Ismail Qemali, Sarandë, Albania View Map