SHITUR – Garsoniere 35 m2, Kryemëdhenj, Kavajë
  • 35 m2
  • 1
  • 1
  • 0
11,500 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje apartament 35 m2, në Kryemëdhenj, Kavajë. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të banimit në një godinë me gjashtë kate. Ambjenti i brendshëm është i përbërë nga një dhomë, korridor, tualet dhe ballkon. Kuzhina ndodhet në të njëjt...

Rruga e Gjuzeve, Golem, Albania View Map