Shitet Ndërtesë 3 – katëshe, 367 m2, në Paskuqan, Tiranë
 • Ndërtesë 3 - Katëshe 367 m 2
 • 0
 • 0
 • 0
160,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje ndërtesë 3 - katëshe me sipërfaqe 367 m2, në Paskuqan, Tiranë.

Paskuqan, Tiranë View Map
Shitet Vilë 3-katëshe, 225 m2, në lagjen “Dunavat” Gjirokastër
 • Truall 300 m 2 & Ndërtesë (Vilë 3 Katëshe) 225 m 2
 • 3
 • 1
 • 1
75,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje truall dhe vilë në Lagjen “Dunavat” të qytetit të Gjirokastrës. Prona ndodhet shumë pranë Kalasë së Argjirosë dhe zonës turistike të qytetit. Është e përbërë nga një truall me sipërfaqe 300 m2 dhe ndërtesë (vilë) 3 ka...

Gjirokaster, Albania View Map
SHITUR: Truall dhe Ndërtesë 2 kate 300 m2, buzë rrugës së Teleferikut, Tiranë
 • 300 m2
 • 7
 • 3
 • 0
130,000 

Banka Amerikane e Investimeve, nxjerr për shitje truall me sipërfaqe 200 m2 dhe ndërtesë me sipërfaqe 150 m2. Objekti ka dy kate dhe sipërfaqja totale e ndërtimit është 300 m2. Ndodhet në rrugën “Shefqet Kuka” dhe rreth 600 metra në jugperëndim të Teleferikut të Tiranës “Dajti ...

Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Albania View Map
Shitet Vilë Banimi me sipërfaqe 2,400 m2 Truall dhe 392 m2 Ndërtesë , Lagja “Bishanake”, Fier
 • 2,400 m2 Truall dhe 196 m2 Ndertese
 • 8
 • 4
 • 2
270,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr në shitje Vile Banimi me sipërfaqe truall 2,400 m2 dhe ndertese 196 m2 në Lagja “Bishanake”, Fier.

Fier, Albania View Map
Shitet truall 7,780 m2 dhe ndërtesë 1,842 m2, Kavajë
 • Truall 7,780 m2 & Ndërtesë 1,842.2 m2
 • 0
 • 0
 • 0
500,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje një truall me sipërfaqe 7,780 m2 dhe ndërtesë 1,842 m2. Prona ndodhet në buzë të rrugës kombëtare Kavajë–Rrogozhinë. Brenda truallit janë 2 ndërtime të ish Fabrikës së Tullave. Prona ndodhet 2 km larg qendrës së qytetit të Kavajë...

Rruga Princat Topia, Kavajë, Albania View Map
Shitur – Truall 200 m2 dhe ndërtesë 63 m2, Lagjja “Kastrioti”, Fier
 • Truall 200 m2 & Ndërtesë 63.4 m2
 • 2
 • 1
 • 1
35,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje truall me sipërfaqe 200 m2 dhe ndërtesë 63 m2, në lagjen “Kastrioti”, Fier. Ndërtesa është 1-katëshe dhe është e përbërë nga një kuzhine, korridor, sallon, ballkon, tualet dhe dhomë gjumi. Prona ndodhet 900 metra në perëndim të q...

Rruga Llukan Toska, Fier, Albania View Map
Shitur – Tokë dhe Ndërtese për shitje, buzë rrugës nacionale Lushnjë – Fier
 • Arë 13,630 m2 & Truall 1,755 m2 & Ndërtim 123 m2
 • 0
 • 0
 • 1
150,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr në shitje pronë të llojit “Arë” 13’630 m2, truall 1’755 m2 dhe ndërtim 123 m2, e cila ndodhet në juglindje të fshatit Gorre me një distancë prej 380 metra nga qendra e fshatit. Ajo ndodhet në anën perëndimore të rrugës nacionale Lushnj...

Gorre, Albania View Map
Shitet Njesi 50 m2, Rr. “Thanas Ziko”, Tirane
 • 50 m2
 • 0
 • 1
 • 0
55,000 

Prona Njesi me sipërfaqe totale 50 m2 është e përbërë nga një ambjent i brendshëm i aksesueshëm nga 2 hyrje me qepen metalik dhe një tualet të brendshëm. Ndodhet rreth 950 metra larg qendrës së qytetit, ne anën verilindore të Sheshit Skënderbej. Pallati 6 katësh në katin pë...

Rruga Thanas Ziko, Tirana, Albania View Map
Shiten njësi me siperfaqe te ndryshme, Rr. “Zonja Çurre”, Tiranë
 • 0
 • 0
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje njësi me siperfaqe 52 m2, 46 m2, 23 m2 dhe 25 m2. Pronat ndodhet në një pallat të ri buzë rrugës “Zonja Çurre” Tirane dhe në një distance rreth 100 metra larg nga Tregu Elektrik. Pronat kane lidhje me rrugen “Mihal Grameno” dhe ...

Rruga Zonja Çurre, Tiranë, Albania View Map
Shitet njësi 19 m2, Zonja Çurre, Tiranë
 • 18.7 m2
 • 0
 • 0
 • 0
22,400 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje njësi me sip. 19 m2. Prona ndodhet në një pallat të ri buzë rrugës “Zonja Çurre” Tiranë. Njësia ndodhet në një distancë rreth 100 metra larg nga Tregu Elektrik. Prona ka lidhje me rrugen “Mihal Grameno” dhe nëpermjet saj me un...

Rruga Zonja Çurre, Tiranë, Albania View Map
Shitet Ambjent Shërbimi 465 m2, Linzë
 • 465 m2
 • 0
 • 0
 • 0
375,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje ambjent tregëtar me sipërfaqe 465 m2 ndodhet buzë rrugës kryesore në zonën e Linzës, në Tiranë, 20 metra larg Bar “Fresku” dhe 4 km larg qendrës së Tiranës. Të dyja njësitë ndodhen në katin përdhe të ndërtesës dhe të pozi...

Linzë, Albania View Map
Tokë Arë 18’800 m2, Çlirim, Fier
 • 18,800 m2
 • 0
 • 0
 • 0
60,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr në shitje truall 18’800 m2 në Çlirim, Fier. Toka është hapësirë e lirë. Ajo ndodhet 12 km larg qendrës së qytetit të Fierit dhe ka akses të drejtpërdrejtë me rrugën Fier – Seman. Prona është 1 km larg nga Fshati Seman. Ofrohet mundësi fina...

Clirim, Albania View Map
Shitur – Apartament 76 m2 në Golem, Kavajë
 • 76 m2
 • 1
 • 1
 • 0
23,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje një apartament (1+1), me sip. 76 m2 i ndodhur në Golem, Kavajë. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një godinë 4 katëshe në një kompleks rezidencial. Apartamenti është i përbërë nga një dhomë dite dhe kuzhinë, dhomë gjumi, tual...

Bulevardi i Palmave, Golem, Albania View Map
Shitet Vilë + Truall pranë Digës së Liqenit të Farkës, Tiranë
 • 980 m2
 • 12
 • 8
 • 2

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje Vilë, e përbërë nga truall me sipërfaqe 250m2, ndërtesë (vilë) 4 kate + bodrum me sipërfaqe 245m2 për kat dhe në vazhdim tokë are, me sipërfaqe 1,500 m2.

Liqeni i Farkës, Albania View Map
SHITUR: Apartament 74 m2 në Plazh, Durrës
 • 73.5 m2
 • 2
 • 1
 • 0
25,500 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje apartament me sipërfaqe 74 m2, në rrugën “Pavarësia”, Plazh, Durrës. Prona ndodhet buzë rrugës kryesore të Plazhit rreth 6 km larg qendrës së qytetit të Durrësit dhe rreth 7.5 km në veri të zonës së Golemit. Ambjentet e brendshme t...

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania View Map
 • 1
 • 2