• 113.5 m2
 • 2
 • 2
 • 0
40,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje apartament me  sipërfaqe 113.5 m2. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me shtatë kate mbi tokë në lagjen “18 Shtatori”, në qëndër te Gjirokastrës pranë stadiumit “Subi Bakiri”. Në anën veriore të pron...

Gjirokaster, Albania View Map
 • 106.4 m2
 • 2
 • 1
 • 0
28,000 

Shitet apartament me  sipërfaqe 106.4 m². Prona pozicionohet në katin e fundit të një pallati me shtatë kate mbi tokë. Ajo ndodhet në L.Bllokun e Sportit, rreth 200m nga Blv “Rilindasit”. Në shkallën ku pozicionohet prona ka tre apartamente në kat. Zona është e zhvilluar me të gji...

Korçë, Albania View Map
 • 97.4 m2
 • 2
 • 1
 • 0
26,000 

Shitet apartament me  sipërfaqe 97.4 m². Prona pozicionohet në katin e fundit të një pallati me shtatë kate mbi tokë. Ajo ndodhet në L.Bllokun e Sportit, rreth 200m nga Blv “Rilindasit”. Në shkallën ku pozicionohet prona ka tre apartamente në kat. Zona është e zhvilluar me të gjit...

Korçë, Albania View Map
Shitet Njësi Tregtare 134 m2, në Rr. Taulantia, Durrës
 • 134 m2
 • 0
 • 0
 • 0
195,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje ambient tregtar me sipërfaqe 134 m2. Njësia ndodhet në katin përdhe të një pallati 9-katësh. Prona ndodhet në adresën Rr. “Taulantia”, Pll. 9-katësh, njësia N-19, e cila ndodhet në pjesën Veri-Perëndimore të qëndrës së Durrësit,...

Rruga Taulantia, Durrës, Albania View Map
Garazh 107 m2, Linzë-Fresku, Tiranë
 • 107 m2
 • 0
 • 0
 • 1

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje garazh 107 m2 në rrugën “Muhamet Deliu”, pranë Thesarit, Linzë, Tiranë. Prona ndodhet në katin nëntokë të një pallat me 8 kate + 1 kat nëntokë. Garazhet janë të ndara me qepena alumini. Ofrohet mundësi financimi nga ABI Bank për bl...

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania View Map
Shitet njësi 100 m2, rruga “Shyqyri Ishmi”, Tiranë
 • 100 m2
 • 0
 • 1
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje njësi me sipërfaqe 100 m2 në rrugën “Shyqyri Ishmi”, Tiranë. Prona ndodhet në një godine banimi me 9 kate mbi tokë dhe 1 kat nëntokë. Eshtë e përbërë nga një ambient shërbimi dhe një tualet. Ndodhet rreth 50 metra larg nga Xhamia ...

Rruga Shyqyri Ishmi, Tirana, Albania View Map
Shitet njësi 119m2
 • 119 m2
 • 0
 • 0
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje njësi shërbimi me sipërfaqe 119 m2 në lagjen Kryengritja e Fierit, në Fier. Pozicionohet në katin përdhes të një godine banimi 5 kate me 1 kat bodrum. Ndodhet 1.5 km në jugperëndim të qytetit të Fierit, si dhe 500 metra në jug të ...

Rruga Ramiz Arianitasi, Fier, Albania View Map
Shitur – Dy njësi me Sip. Totale 106 m2
 • 52 m2 & 48 m2
 • 0
 • 0
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr në shitje 2 njësi shërbimi në Kryemëdhenj të Komunës Golem të Kavajës. Njësitë kanë sipërfaqe 58 m2 dhe 48 m2 dhe kanë orientim veri lindje dhe veri perëndim. Pronat ndodhen në katin përdhes të një godine 5 katëshe, brenda një kompleksi...

Kryemëdhenj, Albania View Map
Shitet Dyqan 119.48 m2, Linze, Tirane
 • 119.48 m2
 • 0
 • 0
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr në shitje ambient shërbimi (njësi) të Fresku, Tiranë. Prona është pjesë përbërëse e katit përdhes të një pallati 7 kate me papafingo dhe 2 kate parkim nëntokë. Pallati ndodhet tek rruga “Muhamet Deliu”. Prona ndodhet 700 metra në verilin...

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania View Map
SHITUR – Apartament 2+1, 110 m2 pranë Rr. Komuna e Parisit, Tiranë
 • 110 m2
 • 2
 • 1
 • 0
51,000 

Banka Amerikane e Investimeve hap ankandin per shitjen e pasurise se llojit apartament 2+1, me sipërfaqe 110 m2. Apartamenti ndodhet në katin e 11 të pallatit të ndodhur pranë Qendrës Kristal dhe Rr. Komuna e Parisit. Ambjenti është i përbërë nga një dhomë ndenje dhe gatimi, dy dhoma gj...

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania View Map
SHITUR – Apartament 115.2 m2, Rr. Mihal Grameno, Tiranë
 • 2
 • 1
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve sh.a nxjerr për shitje apartament 115.2 m2, i ndodhur në katin e gjashtë të një pallati të ri në Rr. Mihal Grameno. Pallati ku ndodhet apartamenti ka një distancë 650 metra larg fillimit të Rrugës së Elbasanit. Apartamenti është i përbërë nga dy dhoma g...

Rruga Mihal Grameno, Tirana, Albania View Map
Shitet Apartament (Penthouse) 106 m 2 , Rr. “Floresha Myteveli”, Korçë
 • 106 m2
 • 2
 • 1
 • 0
39,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje apartament (Penthouse) me sipërfaqe 106 m2 të ndodhur në rrugën “Floresha Myteveli”, Korçë.

Rruga Floresha Myteveli, Korçë, Albani... View Map