• 68.97 m2
 • 0
 • 1
 • 0
70,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje ambient tregtar me sipërfaqe 68.97 m2. Njësia ndodhet në katin përdhe të një godine 5 kate mbi tokë, rruga “Skënderbeu”, Sarandë. Prona pozicionohet në anën perëndimore të qytetit të Sarandës në largësi rreth 160 m në an...

Sarandë, Albania View Map
SHITUR: Dyqan 81.5 m2, Fresku, Tirane
 • 81.5
 • 0
 • 1
 • 0
35,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje ambient shërbimi në zonën e Freskut, Tiranë me sipërfaqe 81.5 m2.

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania View Map
Shitet njësi 66 m2, Lagjja 13, Plazh, Durrës
 • 66 m2
 • 0
 • 0
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje njësi me sipërfaqe 66 m2, në Lagjen 13, Plazh, Durrës. Njësia ndodhet në “Rrugën e Karafilave”, 4 km në juglindje të qytetit të Durrësit dhe 2 km në juglindje të Urës së Dajlanit. Plazhi ndodhet 140 metra në lindje të pronës dhe ...

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania View Map
SHITUR: Apartament 67 m2, rruga e Spitalit, Vlorë
 • 67 m2
 • 1
 • 1
 • 0
19,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr në shitje apartament me sipërfaqe 67 m2 në Vlore.

Vlorë, Albania View Map
SHITUR: Apartament 65.4 m2 ne Rr.”Konferenca e Pezes”, Fier
 • 65.4 m2
 • 1
 • 1
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr në shitje apartament me sipërfaqe65.4 m2 në Fier. Apartamenti është i përbërë nga një sallon me sipërfaqe të bollshme, një dhomë gjumi, 1 tualete dhe një ballkon. Ndodhet në katin e 9 të një pallati të ri 10 katësh në Rrugën “Konferenca e p...

Fier, Albania View Map
SHITUR: Apartament 67 m2, Rr. “Don Bosko”, Tiranë
 • 67 m2
 • 2
 • 1
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve shet Apartament me sipërfaqe 67 m2, e ndodhur në Rr. “Don Bosko”, Tiranë.

Rruga Don Bosko, Tiranë, Albania View Map
Shiten bodrume 46 m2 dhe 78 m2, Lagjja 13, Plazh, Durrës
 • 78.3 m2
 • 0
 • 0
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje dy bodrume me sipërfaqe 46 m2 dhe 78 m2, në Lagjen 13, Plazh, Durrës. Bodrumet ndodhen në “Rrugën e Karafilave”, rreth 4 km në juglindje të qytetit të Durrësit dhe 3 km në juglindje të Urës së Dajlanit. Plazhi ndodhet 140 metra në li...

Rruga Dhimitër Kraja, Durrës, Albania View Map
SHITUR – Bodrum 85m2, Selitë, Tiranë
 • 85 m2
 • 0
 • 0
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje bodrum me sipërfaqe 85 m2 ndodhur në Selitë, Tiranë. Prona është e ndodhur në katin përdhes të një pallati 6-katësh. Është e përbërë nga dy ambiente të veçanta ku secili ka mbyllje me qepen. Pallati ku ndodhet objekti ndodhet rreth 3...

Rruga Rexhep Pinari, Tiranë, Albania View Map
SHITUR – Dyqan 86 m2, pranë Bulevardit “18 Shtatori”, Gjirokastër.
 • 86 m2
 • 0
 • 0
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje njësi me sipërfaqe 86 m2 e ndodhur pranë Bulevardit “18 Shtatori”, në Gjirokastër. Njësia është e organizuar si hapësirë e pandarë që i jep mundësinë të përshtatet për çdo lloj aktiviteti. Prona ndodhet rreth 200 metra nga B...

Bulevardi 18 Shtatori, Gjirokaster, Alba... View Map
Shitet njësi 71 m2
 • 71 m2
 • 0
 • 0
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr në shitjeNjësi me sipërfaqe 71 m2 dhe ndodhet në rrugëne ‘Karafilave”. Prona është pjesë përbërëse e një ndërtese 9 katëshe ( 8 kate me papafingo dhe një kat bodrum) në zonën e Plazhit 3.7 km në juglindje të qendrës së qytetit të Durr...

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania View Map
Shitur – Njësi 68m2
 • 68 m2
 • 0
 • 0
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr në shitje njësi me sip. 68 m2. Njësia ndodhet në rrugën e ‘Karafilave”. Prona është pjesë përbërëse e një ndërtese 9 katëshe (8 kate me papafingo dhe një kat bodrum) në zonën e Plazhit. Prona ndodhet 3.7 km në juglindje të qendrës së...

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania View Map
Shitet njësi 66 m2
 • 66 m2
 • 0
 • 0
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr në shitje Njësi me sipërfaqe 66 m2, në Lagjen 13, Plazh, Durrës. Njësia ndodhet në “Rrugën e Karafilave”. Prona ndodhet 3.66 km në juglindje të qytetit të Durrësit dhe 1.88 km në juglindje të Urës së Dajlanit. Plazhi ndodhet 144 metra në...

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania View Map
SHITUR – Njësi 69 m2, Rr. e Kavajës, M.Mame, Tiranë
 • 69 m2
 • 0
 • 1
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve, nxjerr për shitje njësi (dyqan) me sipërfaqe 69 m2 dhe adresë në Rrugën e Kavajës, të “Ish Fabrika e Përpunimit të Drurit – Misto Mame”. Njësia ndodhet në katin përdhes të një godine 3-katëshe që ndodhet 270 metra larg “Universal Hospital T...

Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania View Map
SHITUR – Apartament 73 m2, Lagjja Granicë, Gjirokastër
 • 73 m2
 • 2
 • 1
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve Sha, nxjerr për shitje apartament me sipërfaqe 73 m2 në lagjen Granicë të Gjirokastrës. Prona ndodhet në rrugën “Reshat Kokalari’’ Gjirokastër. Prona ndodhet në katin e shtatë të një godine me 7 kate. Apartamenti është 2+1 dhe është i ndarë në n...

Rruga Reshat Kokalari, Gjirokaster, Alba... View Map
Apartament për shitje 70.5 m2, Rr. Sadik Zotaj, Vlorë
 • 70.5 m2
 • 2
 • 1
 • 0
25,000 

Banka Amerikane e Investimeve hap ankandin per shitjen e pasurise se llojit apartament 2 + 1 me sipërfaqe 70.5 m2. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues në Rrugën Sadik Zotaj, në Vlorë. Apartamaneti ka punime cilësore në rafiniturat e brendshme dhe një oxhak të...

Rruga Sadik Zotaj, Vlorë, Albania View Map
 • 1
 • 2