Shitet Ndërtesë 3 – katëshe, 367 m2, në Paskuqan, Tiranë
 • Ndërtesë 3 - Katëshe 367 m 2
 • 0
 • 0
 • 0
160,000 

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje ndërtesë 3 - katëshe me sipërfaqe 367 m2, në Paskuqan, Tiranë.

Paskuqan, Tiranë View Map
Shitet truall 470 m2 dhe magazinë 380 m2, Zona Industriale, Përmet
 • Truall 470 m2 & Ndërtesë 380 m2
 • 0
 • 0
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje truall me sipërfaqe 470 m2 dhe magazinë me sipërfaqe 380 m2, në qytetin e Përmetit, 500 metra larg qendrës së tij. Prona ndodhet në katin e parë të një objekti 2 – katësh në zonën industriale të qytetit. Ofrohet mundësi financimi...

Përmet, Albania View Map
Shitet truall 330 m2 dhe shtëpi private 75 m2, Përmet
 • Truall 330 m2 & Ndërtesë 75 m2
 • 2
 • 1
 • 1

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje truall me sipërfaqe 330 m2 dhe ndërtesë mbi të me sipërfaqe 75 m2 në Përmet, 500 metra larg qendrës së tij. Banesa është e përbërë nga dy dhoma gjumi, një kuzhinë, korridor dhe një tualet. Aksesi për në pronë realizohet nëpërmjet...

Përmet, Albania View Map
SHITUR – Truall dhe Banesë Private, Yrshek, Tiranë
 • Truall 330 m2 & Ndërtesë 90 m2
 • 0
 • 0
 • 0

Banka Amerikane e Investimeve shet truall dhe ndërtesë në fshatin Yrshek, Komuna Kashar, Tiranë. Trualli ka një sipërfaqe 330 m2 dhe ndërtesa ka një sipërfaqe 90 m2. Prona ndodhet 3 km në veriperëndim të mbikalimit Kamëz, 820 metra në perëndim të zyrave të Komunës Kashar dhe ...

Rruga Buçia, Kashar, Albania View Map
SHITUR – Truall dhe Banesë Private, Paskuqan, Tiranë
 • Truall 300 m2 & Ndërtesë 228 m2
 • 4
 • 2
 • 1

Banka Amerikane e Investimeve nxjerr për shitje truall me sipërfaqe 300 m2 dhe Banesë Private 2 Kate me sipërfaqe 228 m2 (114 m2 për kat) me adresë Paskuqan Tiranë. Prona përbëhet nga 4 dhoma gjumi, një kuzhinë, dy tualete dhe oborr. Prona ndodhet në afërsi të shkollës 9 vjeçare...

Paskuqan, Albania View Map