Prona

Home > ABI Prona > Vile

Shitet Vilë 2 kat + Podrum me truall 540 m² dhe ndërtim total 300 m² në Linzë, Tiranë

  • QytetiTiranë
  • Lloji i PronësVile
  • Sipërfaqja300m2
  • Vendndodhja

Shitet shtëpi private me sipërfaqe truall 540 m² dhe ndërtimi total 300 m² ndodhur në Linzë, Tiranë. Referuar kryqëzimit të rrugës "Qemal Stafa " me rrugën " Muhamet Deliu ", ( kryqëzimi tek Bar-Restorant " Fresku " ), vila është e pozicionuar në një largësi rreth 400 m në lindje të tij. Punimet ndërtimore në vilë janë shumë cilësore. Zona ka karakter kryesisht rezidencial.

Përbërja e pronës:

Podrum 66 m²,
Kati përdhe 117 m²,
Kati i parë 117 m²

 

Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni.

< Kthehu tek kërkimi juaj
X