Prona

Home > ABI Prona > Vile

SHITUR - Vilë + Truall pranë Digës së Liqenit të Farkës, Tiranë

  • QytetiTiranë
  • Lloji i PronësVile
  • Sipërfaqja1225m2
  • Vendndodhja

Shitet vilë, e përbërë nga truall me sipërfaqe 250 m², ndërtesë (vilë) 4 kate + Podrum me sipërfaqe 245 m² për kat dhe në vazhdim tokë arë, me sipërfaqe 1’500 m². 

Pronat ndodhen në Rr. e Daxhit, Farkë e Vogël, në një distancë 650 metra larg digës së Liqenit të Farkës, zonë e banuar dhe e zhvilluar  këto vitet e fundit.

Çdo kat i vilës është i përbërë nga 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe një sallon ndenjeje.

 

Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni.

< Kthehu tek kërkimi juaj
X