Prona

Home > ABI Prona > Bodrum/Garazh

Shitet Podrum 45.7 m², Lagja 13, Plazh, Durrës

  • QytetiDurrës
  • Lloji i PronësBodrum/Garazh
  • Sipërfaqja45m2
  • Vendndodhja

Shitet podrum me sipërfaqe 45.7 m², në Lagjen 13, Plazh, Durrës. Podrumi ndodhet në katin nëntokë të ndërtesës me 9 kat + 1 kat podrum. Prona ndodhet rreth 3km në juglindje të qytetit të Durrësit dhe rreth 2km në juglindje të Urës së Dajlanit. 

 

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

< Kthehu tek kërkimi juaj
X