Prona

Home > ABI Prona > Bodrum/Garazh

Shitet Garazh 59.7 m², Lagja 13, Plazh Durrës

  • QytetiDurrës
  • Lloji i PronësBodrum/Garazh
  • Sipërfaqja59m2
  • Vendndodhja

Shitet Garazh me sipërfaqe 59.7 m², në Lagjen 13, Plazh, Durrës. Garazhi ndodhet në katin nëntokë të ndërtesës 9 kat + 1 kat podrum. Prona ndodhet rreth 3km në juglindje të qytetit të Durrësit dhe 2 km në juglindje të Urës së Dajlanit

 

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

< Kthehu tek kërkimi juaj
X