Prona

Home > ABI Prona > Bodrum/Garazh

Shitet Garazh 30.2 m², Lagja 13, Plazh, Durrës

  • QytetiDurrës
  • Lloji i PronësBodrum/Garazh
  • Sipërfaqja30m2
  • Vendndodhja

Shitet Garazhd me sipërfaqe 30.2 m²  në Lagjen 13, Apollonia – Plazh, Durrës. Garazhdi ndodhet në katin nën – tokë të një pallati 10 katësh.

Pallati ndodhet 90 metra larg nga rruga Durrës – Plazh dhe rreth 1.6 km larg nga qendra e Durrësit dhe Stacioni Trenit.

 

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

< Kthehu tek kërkimi juaj
X